operator wózka widłowego, lubicz dolny

lokalizacja
lubicz dolny, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

barbara wysocka+48 603 308 002
numer referencyjny
/578/04/2021/BW - 69786

opis stanowiska

Masz już doświadczenie jako operator maszyn i uprawnienia na wózki widłowe? Szukasz pracy w której będziesz mógł się rozwijać? To oferta dla Ciebie!

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy operatora maszyn i wózków widłowych do pracy na produkcji.

oferujemy

  • umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio w firmie produkcyjnej
  • wynagrodzenie 3200-4000 brutto w zależności od posiadanego doświadczenia
  • premię uznaniową do 600 zł przyznawaną miesięcznie
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów tj. pakiet sportowy i medyczny, zniżki na rozrywkę itp.

zadania

  • obsługa wózków widłowych wysoko-składowych (Urząd dozoru technicznego)
  • prace polegające na obsłudze maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku operator maszyn lub podobnym
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • motywacji do rozwoju i nauki
  • mile widziane uprawnienia SEP, doświadczenie w elektryce lub pracy jako ślusarz