operator wózka widłowego, niepołomice

lokalizacja
niepołomice, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

patrycja kania+48 667501492
numer referencyjny
/136/11/2019/PK - 61393

opis stanowiska

Masz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego? Cenisz sobie komfort pracy? Nowoczesność i marka firmy są dla Ciebie ważne? Szukasz zmiany, która da Ci rozwój?

Jeżeli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś/łaś "tak" - APLIKUJ!!!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 3800 zł brutto
  • wypłatę zawsze na czas
  • umowę o pracę (ZUS, URLOP ITP.)
  • perspektywę stałego zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • dofinansowanie do posiłków ( pracownik płaci tylko 5 zł ! )
  • możliwość skorzystania przed lub po pracy z usług fizjoterapeuty oraz trenera personalnego w miejscu pracy 3 razy w tygodniu !
  • możliwość skorzystania z siłowni na terenie zakładu, opieki medycznej i innych benefitów

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • odbiór gotowych wyrobów z linii produkcyjnej
  • rozlokowywanie towarów w magazynie
  • kompletacja produktów do wysyłki
  • załadunek samochodów dostawczych

oczekujemy

  • umiejętności obsługi wózka widłowego (min. półroczne doświadczenie)
  • uprawnień na wózki widłowe z UDT (będzie dodatkowym atutem)
  • otwartości na rozwój w ramach struktur firmy
  • gotowości do pracy zmianowej