operator wózka widłowego, olesno

lokalizacja
olesno, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/285/03/2019/KK - 57350

opis stanowiska

Szanowni Państwo, otwieramy rekrutację w dziale logistyki do zakładu produkcyjnego w Oleśnie. Jeśli środowisko magazynu produkcyjnego nie jest Ci obce a wręcz świetnie się w nim czujesz. Ponadto masz dość ciągłego szukania firmy, w której szacunek jest na 1 miejscu, docenia się zaangażowanie i daje możliwość rozwoju w strukturze firmy to nie pozostaje Ci nic innego jak aplikować.

Spróbuj! Może to właśnie Ty znajdziesz pracę marzeń w 2019 roku!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio do zakładu
  • wynagrodzenie w formie podstawy, premii (regulaminowe, uznaniowe), dodatków
  • bogaty pakiet socjalny m.in.:wczasy pod gruszą, imprezy okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin, bonusy świąteczne, paczki dla dzieci, dopłaty do wyjazdów integracyjnych)
  • szkolenie stanowiskowe
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy

zadania

  • transport produktów w obrębie hali produkcyjnej i magazynu
  • dbanie o porządek oraz stan techniczny maszyn i urządzeń na stanowisku pracy
  • w wolnej chwili pomoc na hali produkcyjnej

oczekujemy

  • uprawnienia do obsługo wózków widłowych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3-zmianowym)
  • chęci do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji (więcej potrafisz, lepiej pracujesz - więcej zarabiasz)