operator wózka widłowego, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta niewiara+48 693470594
numer referencyjny
/414/03/2019/MN - 57429

opis stanowiska

Praca na wózku widłowym sprawia Ci radość i chciałbyś rozwijać się w logistyce magazynowej?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Poszukujemy pracowników na stanowisko: operator wózka widłowego.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premie miesięczne
  • długotrwałą współpracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • 3 zmianowy system pracy, od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów

zadania

  • prace w magazynie produkcyjnym z użyciem wózka widłowego
  • udział w procesie rozładunku dostaw
  • prace inwentaryzacyjne

oczekujemy

  • uprawnienia do operowania wózkami widłowymi
  • mile widziane doświadczenie - praca w magazynie produkcyjnym
  • chęci długotrwałej współpracy i rozwoju

Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści SNOP - 693 470 594. Skontaktujemy się z Tobą!