operator wózka widłowego, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/345/05/2019/KK - 58516

opis stanowiska

Szanowne Panie! Szanowni Panowie! Otwieramy rekrutację do nowo powstałego zakładu w branży automotive w Opolu. Jeśli więc szukasz lub chcesz zmienić obecną pracę na taką, w której każdy w zakładzie jest "na Ty", szanuje innych, siebie i swoją pracę, to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko aplikować. Spróbuj! Może to właśnie Ty znajdziesz pracę marzeń w 2019 roku!

oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio do zakładu
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22 (w przyszłości system III zmianowy)
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze zakładu

zadania

  • prace na magazynie produkcyjnym przy pomocy wózka widłowego
  • udział w procesie rozładunku, załadunku
  • prace inwentaryzacyjne

oczekujemy

  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie :)
  • uprawnienia UDT do operowania wózkami widłowymi i doświadczenie min. rok
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie produkcyjnym
  • chęci długotrwałej współpracy i rozwoju