operator wózka widłowego, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/345/05/2019/KK - 58516

opis stanowiska

Chciałbyś się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

Chciałbyś mieć wolne weekendy i święta.

Chciałbyś mieć urozmaiconą pracę.

Jeśli choć raz pomyślałeś "tak, chciałbym" to sprawdź jak możesz zmienić swoją pracę i aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio do zakładu
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22 (w przyszłości system III zmianowy)
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze zakładu
  • nowoczesny sprzęt na najwyższym poziomie

zadania

  • załadunek i rozładunek samochodów z dostawami wyrobów gotowych, surowców
  • transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu
  • udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości
  • przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą na magazynie
  • bieżąca kontrola dokumentów magazynowych

oczekujemy

  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie :)
  • uprawnienia UDT do operowania wózkami widłowymi i doświadczenie min. rok
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie produkcyjnym
  • chęci długotrwałej współpracy i rozwoju