operator wózka widłowego, pabianice

opublikowane
kontakt
adrianna piech - 693744344, randstad poland
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
pabianice, łódzkie
obszar
magazyn
numer referencyjny
/284/01/2018/AP - 49189
kontakt

opis stanowiska

Masz uprawnienia na wózki widłowe i chociaż niewielkie doświadczenia w operowaniu wózkiem widłowym, chcesz poszerzać doświadczenie w znanej i cenionej firmie międzynarodowej ?

Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy:

operator woka widłowego/magazynier Pabianice (ul. Lutomierska, świetny dojazd z Łodzi (Górna, Retkinia), Konstantynów Łódzki

oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie logistycznej
  • bardzo dobre wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy w firmie i nabywanymi umiejętnościami na początek 17 zł brutto/h +premia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i inne), a po okresie próbnym realna szansa przejścia w struktury klienta
  • opieka konsultanta Randstad i benefity Randstad: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach i na rozrywkę
  • świetna atmosfera, personalne podejście do każdego pracownika zgrany zespół pracowników i doskonałe warunki pracy, wysoki standard zakładu

zadania

  • prace magazynowe
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składu

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • chociaż niewielkiego doświadczenia w obsłudze wózka widłowego wysokiego składu. Reszty Cię nauczymy
  • j. angielski będzie dodatkowym atutem