operator wózka widłowego, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
17.59 - 25.19 PLN za godzinę

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

iryna shkarupa+48 501324965
numer referencyjny
/289/12/2017/MRczaj - 47396

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś jak powstają gumy do żucia? Co takiego sprawia, że nie może ich zabraknąć w Twojej kieszeni? Przyjdź, zobacz i zostań wśród ludzi, których żucie stało się sposobem na życie! Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Stanowisko: Operator Wózków Widłowych

Miejsce pracy: Poznań, Rataje

Możliwość dojazdu liniami: 1, 5, 17 oraz 65

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne premie!
  • szansę na zdobycie bonu w wysokości 300 zł za polecenie pracownika do pracy
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy),
  • chcesz jeszcze bardziej rozszerzyć swoje uprawnienia? Sfinansujemy Tobie kurs na wciągniki i żurawie!
  • szereg benefitów (deputat gum do żucia, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji, sklepów),
  • darmowa kawa, herbata, owoce, warzywa, słodycze bez ograniczeń, domowe obiady już za ok. 6 złotych, piłkarzyki, telewizja
  • opieka wykwalifikowanego konsultanta od poniedziałku do piątku,
  • miejsce dla pojazdów na strzeżonym, bezpłatnym parkingu obok miejsca pracy
  • pracę w zgranym zespole i świetnej atmosferze w firmie o silnych, pro-pracowniczych wartościach,
  • cykliczne imprezy pracownicze,
  • szkolenia okresowe w nieszablonowych warunkach, w atrakcyjnych miejscach Poznania,
  • prostą, lekką pracę w nowoczesnym zakładzie o wysokich standardach,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta i dalszy rozwój w strukturach firmy,

zadania

W zależności od obszaru będziesz odpowiedzialny za pracę przy maszynach produkcyjnych/pakujących, dosypywanie składników, odbieranie kartonów, pakowanie produktu, obsługę wózków widłowych lub inne proste prace pomocnicze.

oczekujemy

  • zaangażowania, dyspozycyjności,
  • gotowości do pracy 3 zmianowej, 4 brygadowej,
  • posiadania aktualnej książeczki sanepidowskiej lub chęć jej wyrobienia ( pokrywamy koszty),
  • nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy!

Zainteresowany?

 ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści PRACA na numer 501 324 965 - ODDZWONIMY JESZCZE DZIŚ i opowiemy Ci o szczegółach lub wyślij zgłoszenie poprzez formularz!

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 47.