operator wózka widłowego, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
17.59 - 25.19 PLN za godzinę

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

iryna shkarupa+48 501324965
numer referencyjny
/289/12/2017/MRczaj - 53317

opis stanowiska

Nowy miesiąc, nowe stawki. Drzwi do słynnej fabryki gum do żucia ponownie stoją otworem. Chcesz pracować z wózkami widłowymi, ale nie masz doświadczenia? Zapraszamy do nas, oferujemy przyjazne warunki na rozwój. Nie musisz wysyłać CV, po prostu zadzwoń lub napisz, a oddzwonimy do Ciebie i opowiemy o nowych warunkach oraz premiach.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie do 400 zł miesięcznie,
  • umowę o pracę agencyjną na pełen etat (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy),
  • stabilną pracę na dłużej,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę już po około 3 miesiącach,
  • karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji, sklepów (Randstad Plus)
  • deputat gum do żucia, 50% zniżki na domowe obiady,
  • darmową kawę, herbatę, owoce, warzywa, słodycze bez ograniczeń, piłkarzyki, telewizja,
  • darmowy, strzeżony parking,
  • pracę w koleżeńskiej atmosferze,
  • prostą, lekką pracę w nowoczesnym zakładzie u lidera branży FMCG.

zadania

  • praca przy maszynach produkcyjnych/pakujących, w tym obsługa wózków widłowych średnio przez 1,5h dziennie lub dłużej, jeśli wybierzesz pracę na magazynie,
  • uzupełnianie produktu w maszynie, wymiana aromatów,
  • etykietowanie produktu, kontrola jakości,
  • utrzymywanie czystości przy swoim stanowisku pracy..

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym,
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia - nic za to nie zapłacisz!
  • uprawnień obsługi wózka widłowego IIWJO wydane przez UDT (Urząd Dozoru Technicznego).

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj!

Już teraz ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści PRACA na numer 501 324 965 – oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Możesz też wypełnić formularz na stronie.

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 47.