operator wózka widłowego, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

iryna shkarupa - 667-110+48 016
numer referencyjny
/437/07/2020/PL - 64731

opis stanowiska

Myślisz o tym, jak rozwinąć skrzydła? Chcesz zdobyć nowe umiejętności? Lubisz zapach gum do żucia? Dobrze trafiłeś/aś! Pracuj u najsłynniejszego na świecie producenta gum do żucia na stanowisku operator wózka widłowego!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy),
  • prostą, lekką pracę w nowoczesnym zakładzie o wysokich standardach,
  • możliwość zarobienia do 4400 brutto miesięcznie (podstawa + premie), a w okresie wakacyjnym dodatkowo do 500 brutto!
  • szereg benefitów (deputat gum do żucia, bezpłatny parking, darmową kawę, herbatę, owoce, warzywa, słodycze bez ograniczeń, domowe obiady za około 6 zł) ,
  • Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji oraz sklepów)
  • szkolenia okresowe w nieszablonowych warunkach, w atrakcyjnych miejscach Poznania,
  • cykliczne imprezy pracownicze,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta, w zależności od zaangażowania,

zadania

  • obsługa wózków widłowych,
  • praca przy maszynach produkcyjnych, pakujących (uzupełnianie produktu w maszynie),
  • prace porządkowe,

oczekujemy

  • uśmiechu oraz zaangażowania :)
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej oraz uprawnień UDT! (warunek konieczny),