operator wózka widłowego, skarbimierz

lokalizacja
skarbimierz, opolskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,000 - 3,900 PLN / M-C

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata podsiadły - 695-955+48 232
numer referencyjny
/242/06/2019/MP - 58988

opis stanowiska

Praca na wózku widłowym sprawia Ci radość i chciałbyś rozwijać się w logistyce magazynowej?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator wózka widłowego.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - od 3000- 3900 zł brutto,
  • długotrwałą współpracę w prężnie rozwijającej się firmie z możliwościami rozwoju ( pierwsza umowa na 1 rok, druga na czas nieokreślony ),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • 2 lub 3 zmianowy system pracy, od poniedziałku do piątku (wolne weekendy i święta),
  • benefity pracownicze

zadania

  • prace w magazynie produkcyjnym z użyciem wózka widłowego,
  • udział w procesie rozładunku dostaw,
  • prace inwentaryzacyjne.

oczekujemy

  • uprawnienia do operowania wózkami widłowymi
  • mile widziane doświadczenie - praca w magazynie produkcyjnym
  • chęci długotrwałej współpracy i rozwoju

Jeśli jesteś zainteresowany napisz sms o treści "operator wózka widłowego" - 695955232 - oddzwonimy ze szczegółami.