operator wózka widłowego, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

martyna kaczmarczyk+48 605331570
numer referencyjny
/15/10/2018/MK - 54197

opis stanowiska

OFERTA PRACY OD ZARAZ!

Masz uprawnienia na wózki widłowe i szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł zdobyć doświadczenie?

Zależy Ci na pracy, gdzie współpracownicy są wyrozumiali i poświęcą Ci czas na naukę?

Mamy ofertę dla Ciebie!

Poszukujemy magazynierów/ operatorów wózka widłowego do Sosnowca w okolicach ul. Innowacyjnej!

Jeśli chcesz poznać jak wygląda praca na magazynie - APLIKUJ!

oferujemy

  • pracę na dwie zmiany ( od poniedziałku do piątku)
  • komfortowe warunki pracy ( nowy sprzęt, czysta, klimatyzowana hala)
  • premie „trzynastki” i „wczasy pod gruszą”  do 900 zł brutto
  • zdobycie doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
  • możliwość nauki obsługi systemu magazynowego SAP
  • różnorodność pracy ( możliwość poznania funkcjonowania całej gospodarki magazynowej)
  • przyjazną atmosferę i pomoc „opiekuna” w pierwszych dniach pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową ( pełne składki ZUS)
  • możliwość przejścia pod zakład

zadania

  • będziesz obsługiwał wózek widłowy,
  • nauczysz się obsługiwać system SAP
  • będziesz odpowiedzialny za poprawne funkcjonowanie całego magazynu!

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe
  • chęci do pracy