operator wózka widłowego, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka węglewicz+48 661 501 401
numer referencyjny
/213/02/2019/AW - 56667

opis stanowiska

Jesteś operatorem wózka widłowego, masz uprawnienia z UDT? Szukasz pracy w Sosnowcu? Świetnie - MAMY DLA CIEBIE PRACĘ! Poszukujemy pracowników do nowoczesnej międzynarodowej firmy produkującej plenerowe urządzenia rekreacyjne.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (możliwość przejścia w struktury klienta)
  • atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie od 3000 zł brutto!
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia (nie musisz go mieć, wszystkiego Cię nauczymy)
  • benefity pozapłacowe RANDSTADPLUS: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, zniżki do kina oraz sklepów

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe z UDT - Urzędu Dozoru Technicznego (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy operatora wózka widłowego mile widziane, ale nie wymagane
  • chęci i motywacji do pracy