operator wózka widłowego, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta niewiara+48 693470594
numer referencyjny
/123/10/2020/MN - 65964

opis stanowiska

Chcesz jeździć wózkiem widłowym? Posiadasz doświadczenie lub chcesz je zdobyć?

Jeśli tak - aplikuj!

Producent chemii gospodarczej i kosmetyków zatrudni kandydatów na stanowisku: operator wózka widłowego

oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i dodatek zmianowy
  • pracę w systemie 3 zmianowym i 4 brygadowym
  • dodatek na stołówkę
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport oraz ubezpieczenie grupowe

zadania

  • praca przy użyciu wózków widłowych różnego typu
  • praca ręczna ze skanerem
  • dostarczanie komponentów na produkcję oraz odpowiednie części magazynu

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy użyciu wózków widłowych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • chęci do pracy