operator wózka widłowego., toruń

lokalizacja
toruń, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

malwina rydzińska+48 695373383
numer referencyjny
/417/01/2018/MR - 49317

opis stanowiska

Szukasz zatrudnienia w Toruniu? Zależy Ci na długiej współpracy? Zgłoś się do nas! Zatrudnimy 10 operatorów wózka widłowego do centrum logistycznego na terenie Torunia. Oferujemy pracę zarówno osobom doświadczonym jak i tym, którzy chcą je dopiero zdobyć. Jesteś po świeżo skończonym kursie? Rozwiń z nami praktyczne umiejętności!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z długą perspektywą zatrudnienia ,
  • wynagrodzenie 2800-3300 brutto miesięcznie,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów tj. karta sportowa, pakiet medyczny, zniżki na rozrywkę.

zadania

  • obsługa wózka widłowego,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • prace magazynowe- paletowanie, streczowanie.

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe,
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (wolne weekendy),
  • motywacji.