operator wózka widłowego, trawniki

kontakt w randstad
monika molenda - 605207106, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
trawniki, lubelskie
obszar
magazyn
numer referencyjny
/18/12/2017/MM - 48469

opis stanowiska

Zastanawia Cię jak wygląda produkcja artykułów największych światowych marek? Chcesz pracować w miłym zespole? Szukasz pracy od zaraz? Mamy ofertę dla Ciebie! Dla naszego Klienta firmy z branży chemii gospodarczej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: operator wózka widłowego

oferujemy

  • pracę na pełen etat
  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, zus, chorobowe)
  • pakiet benefitów Randstad PLUS (karta sportowa w atrakcyjnej cenie, zniżki do kina, sklepów itp.)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę dla najlepszych!

zadania

  • załadunek i rozładunek towarów
  • kompletowanie zamówień
  • dbanie o jakość, terminowość realizacji zleceń
  • transport towarów

oczekujemy

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych  (UDT I WJO)
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera (mile widziane)
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • zaangażowanie i motywacja do pracy