operator wózka widłowego, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

marta karczmarczyk+48 515087423
numer referencyjny
/236/10/2017/MK - 47169

opis stanowiska

Zastanawia Cię jak wygląda produkcja majonezów, musztard, sosów? Chcesz pracować w miłym zespole? Szukasz pracy od zaraz? Mamy ofertę dla Ciebie! Dla naszego Klienta firmy z branży FMCG poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: magazynier/operator wózków widłowych - miejsce pracy Warszawa, Praga Północ

Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad Plus. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

oferujemy

  • stawkę godzinową 20 zł/h brutto
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, świadczenia),
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • pracę w systemie trzyzmianowym

zadania

  • przyjmowanie opakowań i surowców z produkcji,
  • rozmieszczanie surowców i opakowań w magazynie.
  • kompletacja zamówień klientów wewnętrznych i zewnętrznych z uwzględnienie terminu przydatności do spożycia,
  • wydawanie surowców i opakowań,
  • pomoc w kontroli stanów magazynowych,
  • dokonywanie przeniesień surowców i opakowań w obszarze magazynu,
  • przyjmowanie zwrotów towarów od klientów,
  • załadunki, rozładunki.

oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • książeczki sanepid
  • rzetelności i zaangażowania

Jesteś zainteresowany/a – zadzwoń lub wyślij sms - a o treści ‘”PRACA” pod numer numer 515 087 423– oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów!

Możesz też aplikować za pośrednictwem portalu.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.