operator wózka widłowego, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna zagożdżon+48
numer referencyjny
/585/11/2018/AZ - 55411

opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie jako operator wózka widłowego, szukasz pracy w dogodnej lokalizacji, z miłą atmosferą i zgranym zespołem - APLIKUJ!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet benefitów: opiekę medyczną, kartę sportową;
  • możliwość zdobycia doświadczenia jako operator wózka widłowego;
  • pracę w zgranym i pomocnym zespole.

zadania

  • odbiór produktu;
  • obsługa sprzętu pomocniczego - wózki widłowe;
  • wizualna kontrola jakości;
  • odkładanie na paletę produktu, foliowanie.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej oraz możliwość nadgodzin;
  • dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysokiej motywacji do pracy;
  • dbałości o szczegóły;
  • sprawności manualnej;
  • doświadczenia w pracy na produkcji i magazynie - mile widziane;
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego.

Aplikuj i prześlij aktualne CV lub wyślij SMS o treści "PRACA WROCŁAW" na numer: 697 501 004 lub 506 463 202. Nasi konsultanci z chęcią szerzej opowiedzą o ofercie.