operator wózka widłowego, zielona góra

lokalizacja
zielona góra, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena skomra+48 501331880
numer referencyjny
/250/05/2019/MS - 58437

opis stanowiska

Jeżeli interesuje Cię ciekawa praca, w dużej firmie, z atrakcyjnym wynagrodzeniem, nie czekaj i wyślij nam swoje CV już dziś. Poszukujemy osób gotowych do pojęcia pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego

oferujemy

  • Stabilną pracę z prestiżowymi markami o ciekawej historii
  • Praca w systemie II - zmianowym od PN do PT
  • Jasno określone zadania i zakres obowiązków
  • Możliwości rozwoju osobistego i pracę wśród ekspertów
  • Serdeczną atmosferę i środowisko ludzi z pasją
  • Bogaty pakiet benefitów

zadania

  • Dostarczanie materiałów na produkcję zgodnie z planem produkcji i zapotrzebowaniem
  • Odbieranie wyrobów gotowych z produkcji i umieszczanie w odpowiednich lokalizacjach magazynu
  • Kompletacja zamówień klientów na podstawie dyspozycji wydania z magazynu (wydania skanerem)
  • Wykonywanie prac porządkowych na terenie

oczekujemy

  • uprawnienia na wózek widłowy UDT
  • dyspozycyjność do pracy 2 zmianowej
  • sanepid

Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!!! Wyślij CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub wyślij sms o treści "OWW Zielona Góra"  501331880 ODDZWONIMY!!