operator wózka wysokiego składowania, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,300 - 3,500 PLN / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

justyna kudelska+48 697505825
numer referencyjny
/313/03/2019/JK - 57342

opis stanowiska

Jesteś magazynierem z rocznym doświadczeniem w zawodzie?

Chcesz pracować w najnowocześniejszej fabryce w Małopolsce?

Dla naszego Klienta - wiodącego na świecie dostawcę specjalistycznych urządzeń i rozwiązań inżynierskich poszukujemy pracowników na stanowisko

operator wózka wysokiego składowania

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • pracę w dobrej atmosferze, w najnowocześniejszej fabryce w Małopolsce
  • wynagrodzenie 3300 - 3500 pln brutto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • opieka medyczna
  • pakiet Multisport

zadania

  • obsługa wózka widłowego czołowego i bocznego, wysoki skład
  • załadunek oraz rozładunek ciężkich urządzeń oraz rozmieszczanie ich na magazynie
  • zarządzanie stanem magazynowym

oczekujemy

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego - warunek konieczny
  • min. 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość gospodarki magazynowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • obsługa wózków czołowych (obsługa załadunku i rozładunku z poziomu „0”) i bocznych wysokiego składowania (7m)