operator wózka z udt, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
22 - 24 PLN

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy
22 - 24 PLN

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/91/07/2020/IP - 64546

opis stanowiska

Szukasz pracy jako Operator wózków widłowych?

Posiadasz uprawnienia UDT?

Szukasz pracy w Grodzisku Mazowieckim (10-15 min od stacji PKP) z wolnymi weekendami?

Interesuje Cię praca tylko w systemie 2-zmianowym?

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową
  • praca w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
  • wolne weekendy
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 22,00 PLN/h
  • premie miesięczne (ok 200 PLN)
  • praca w Grodzisku Maz. - około 10 min pieszo od stacji PKP
  • możliwość dalszego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji

zadania

  • obsługa wózka widłowego - do 6 metrów
  • obsługa regałów niskiego składowania
  • lokalizacja towaru na regalach
  • rozładunek i załadunek aut
  • przygotowywanie i kompletacja zleceń dla klientów

oczekujemy

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT (warunek konieczny)
  • gotowość do pracy zmianowej (6-14, 14-22)
  • mile widzialne doświadczenie w pracy w magazynie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dodatkowym atutem będzie znajomość pracy na komputerze ( możliwości dodatkowego rozwoju)