operator wózka, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

mirela wojtyla+48 723723095
numer referencyjny
/555/02/2019/MW - 56999

opis stanowiska

Chciałeś/aś pracować w dużej międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie oraz dla której ważna jest też atmosfera w pracy?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV. Aktualnie do fabryki B/S/H/ poszukujemy: Operatora Wózka.

oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia podstawa 21 zł + premia do każdej godziny
  • dodatki pozapłacowe
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez B/S/H/ po okresie próbnym
  • pracę w dobrze skomunikowanej części Wrocławia (ul. Żmigrodzka 143)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym

zadania

  • transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu
  • obsługa wózka typu milk run
  • prace porządkowe
  • udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

oczekujemy

  • posiadania prawa jazdy kat. B
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dbałości o jakość pracy oraz nastawienie na pracę zespołową
  • sumienności i zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz odpowiedzialność