operator wtryskarki, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/238/10/2018/KK - 54412

opis stanowiska

Szukasz stałej pracy, w której możesz rozwijać swoje kompetencje? Posiadasz doświadczenie w obsłudze wtryskarki? Może chcesz się tego nauczyć? Praca idealna dla Ciebie! Nie czekaj- wyślij do Nas swoje CV

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat bezpośrednio do zakładu
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach wydziału produkcji
  • system wynagradzania doceniający zaangażowanie w pracę (podstawa, premia, dodatki)

zadania

  • obsługa i nadzór maszyny (wtryskarki) służącej do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
  • kontrola jakości gotowych produktów

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • chęci nawiązania długotrwałej współpracy
  • uczciwość i odpowiedzialność za wykonywaną pracę