operator wtryskarki, stargard

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta kubik+48 506463132
numer referencyjny
/198/04/2021/MK - 69418

opis stanowiska

Firma z zagranicznym kapitałem z branży medycznej poszukuje operatorów wtryskarki do stałej współpracy.

Posiadasz doświadczenie na wtryskarkach?

Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms na numer 506 463 312- oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy szczegóły oferty.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wiedzy
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • posiłki finansowane przez firmę
  • atrakcyjne wyjazdy integracyjne- takie jak wyjazd do SPA, grille rodzinne
  • paczki świąteczne, wczasy pod gruszą
  • pracę w czystym, spokojnym, nowoczesnym miejscu pracy

zadania

  • obsługa maszyn wtryskowych
  • odbiór i kontrola wyprodukowanych wyrobów
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

oczekujemy

  • znajomości obsługi maszyn wtryskowych
  • praktycznej znajomości procesów zmiany formy i ustawiania procesu wtrysku
  • dokładności i sumienności podczas wykonywania zadań