operator/ka cnc, wieliczka

lokalizacja
wieliczka, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja kania+48 667501492
numer referencyjny
/355/11/2020/PK - 66716

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w produkcji wielogabarytowych modeli odlewniczych poszukujemy pracownika na stanowisko: operator/ka 5 osiowej frezarki CNC

miejsce pracy: Bodzanów k. Wieliczki

oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa ok. 3000 zł netto, nadgodziny płatne 150%, premię miesięczną do 600 zł
  • pracę w systemie II- zmianowym od pon. do pt.: 6:00- 14:00, 14:00- 22:00

zadania

  • planowanie powierzchni montażu
  • montaż elementów na stole obróbczym maszyn
  • czytanie programu obróbczego
  • bieżący nadzór nad wszystkimi etapami obróbki
  • inne: wymiana i mierzenie frezów, czyszczenie oraz bieżąca konserwacja frezarek

oczekujemy

  • doświadczenia w obróbkach materiału typu drewno, sklejka, MDF lub prolab na 5 osiowych frezarkach CNC (KIMLA lub FANUM)
  • mile widziana znajomość programu Edge cam, NX cam
  • dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym