operator/ka linii produkcyjnej, skarbimierz-osiedle

lokalizacja
skarbimierz-osiedle, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

aleksandra branicka+48 501310898
numer referencyjny
/554/10/2020/AB - 66349
klient
Poligal Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Poszerz swoje doświadczenie zawodowe i zdobądź dodatkowe uprawnienia! Jeżeli posiadasz doświadczenie przy obsłudze maszyn, paneli sterujących lub urządzeń do ekstruzji folii, a dodatkowo zależy Ci na stabilizacji - nie zwlekaj! Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij SMS o treści "praca folia" pod numer 665301003/501310898 - oddzwonimy :)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy i zwolnienia lekarskie)
  • wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki i dodatek zmianowy
  • nadgodziny, premie i dodatki płatne raz w miesiącu
  • pakiet dodatków pozapłacowych  (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa)
  • pracę na 2 zmiany w małym, zgranym zespole
  • paczki okolicznościowe, świeże owoce, dostęp do kantyny, automaty z przekąskami
  • kameralną, rodzinną atmosferę umożliwiającą rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych

zadania

  • zapewnienie efektywnej pracy linii produkcyjnej
  • obsługa maszyn i urządzeń do ekstruzji folii
  • dokonywanie manualnych poprawek, usuwanie awarii i dbanie o stan techniczny urządzeń
  • bieżąca kontrola jakości wytwarzanego produktu

oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze technicznej maszyn
  • umiejętności czytania i dostosowywania się do instrukcji technicznych
  • gotowości do pracy w systemie równoważnym - praca po 12 godzin