operator/ka maszyn cnc i urządzeń produkcyjnych, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

jagoda bańczyk+48 665301703
numer referencyjny
/342/10/2020/JB - 66158

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? A może wręcz przeciwnie - nie masz doświadczenia ale chcesz spróbować swoich sił w dużej międzynarodowej firmie której misją jest efektywne wytwarzanie wysokojakościowych produktów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii przyjaznych środowisku. Nie czekaj, wyślij CV już teraz!

Aktualnie dla firmy Major Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Krokusów 14 specjalizującego się w produkcji elementów toczonych i frezowanych ze stali, stopów aluminium i mosiądzu dla branży automotive oraz energetyki i hydrauliki poszukujemy osób na stanowisko:

Operator/ki maszyn CNC i urządzeń produkcyjnych

oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze 18 zł brutto za godzinę + 20% premii frekwencyjno-zadaniowej
  • nadgodziny wypłacane wg zasad kodeksu pracy
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki i płatne urlopy)
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy
  • praca w systemie III zmianowym (6-14-22)
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji)
  • możliwość skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia)

zadania

  • obsługa maszyn CNC
  • wykonywanie prac produkcyjnych na liniach półautomatycznych i automatycznych
  • wykonywanie pomiarów kontrolnych za pomocą przyrządów kontrolno- pomiarowych, sprawdzianów, suwmiarki, mikrometru, kątomierza
  • realizacja założonych celów produkcyjnych w oparciu o instrukcje i regulaminy wewnątrzzakładowe oraz polecenia przełożonego
  • wizualna kontrola jakości wyrobu gotowego

oczekujemy

  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności manualnych oraz dobrego wzroku
  • doświadczenia w pracy produkcyjnej oraz z przyrządami pomiarowymi
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w nadgodzinach
  • motywacji do pracy, sumienności, dokładności
  • odpowiedzialności, zaangażowania