operator/ka maszyn i monter/ka półproduktów, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
doświadczenie
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja porc+48 667966887
numer referencyjny
/121/12/2018/PP - 55556

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie z branży automotive? Pracuj z nami i poznaj możliwości pracy z Randstad!! Jeśli posiadasz doświadczenie na produkcji oraz jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań zawodowych - aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjną stawkę godzinową + premie
  • pracę w systemie II lub III zmianowym od poniedziałku do piątku
  • dodatkowe benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Mulltisport, pikniki pracownicze, nagrody pieniężne za szczególne zaangażowanie
  • dofinansowanie do przewozów pracowniczych
  • pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie z branży motoryzacyjnej

zadania

  • montaż półproduktów i produktów na linii produkcyjnej
  • realizacja planów produkcyjnych
  • składanie i segregowanie komponentów motoryzacyjnych

oczekujemy

  • umiejętności manualnych
  • doświadczenia na produkcji (mile widziane)
  • chęci do pracy