operator/ka maszyn poligraficznych, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,800 - 3,500 PLN / M-C

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

amadeusz bański+48 605262394
numer referencyjny
/209/03/2019/AB - 57243

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji albo może chcesz zmienić branże w której obecnie pracujesz. Nie czekaj!! Aplikuj już teraz!!! Poszukujemy pracowników na stanowisko operatora/ki laminarki. Jeżeli nawet nie posiadasz doświadczenia w branży poligraficznej nie martw się wszystkiego cię nauczymy.

Miejsce pracy: Tychy

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie z możliwością zdobycia nowych umiejętności;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
  • pracę w systemie trzy zmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy w nadgodzinach i soboty
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2600 - 3500 zł brutto + 15% premii
  • możliwość skorzystania z pakietu Randstad Plus (dofinansowana karta sportowa i opieka medyczna oraz pakiet zniżek na zakupy online oraz bilety do kina)

zadania

  • obsługa maszyny drukarskich (drukarka fleksograficzna lub laminarka)
  • inne prace związane z działem laminacji folii oraz druku
  • przygotowywanie maszyn drukarskich do pracy
  • dobór farb
  • dbanie o stan ilościowy farb
  • kontrola jakości w trakcie produkcji,
  • przestrzeganie przepisów BHP, ppoż. oraz innych obowiązujących procedur

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • cierpliwość i sumienność
  • znajomość obsługi komputera
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • wymagana książeczka sanepidowska