operator/ka maszyn, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

joanna tutaj+48 605066045
numer referencyjny
/409/10/2018/JT - 54576

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w Gliwicach? Jesteś odpowiedzialnym pracownikiem, posiadasz doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych, a może to Twoja pierwsza praca w życiu? Możesz podjąć pracę na produkcji w systemie trzyzmianowym? Interesujesz się branżą Automotive? Mamy ofertę dla Ciebie! Prześlij CV, zadzwoń na numer 605 066 045 lub wyślij SMS o treści "Praca Gliwice", a skontaktujemy się z Tobą!

oferujemy

  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjny system wynagrodzenia oraz premiowania
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do posiłków
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony (poszukujemy osób, które będą docelowo pracować na stałe!)
  • pracę w miejscu z dobrym dojazdem DK88 lub autobusem KZK-GOP

zadania

  • prace produkcyjne - obsługa maszyn zgrzewających
  • bieżąca kontrola jakości wykonanego produktu
  • współpraca z pozostałymi pracownikami i działami
  • postępowanie według przyjętych zasad i regulaminów
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • wcześniejszego doświadczenia w pracy na produkcji, szczególnie mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz
  • wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy w grupie

Zaaplikuj przesyłając CV, zadzwoń lub wyślij SMS na numer 605 066 045!