operator/ka maszyn, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/63/07/2019/PP - 59334

opis stanowiska

Szukasz pracy stałej? Chcesz pracować w firmie, która inwestuje w ludzi, dba o pracowników, oferuje im przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy? Nie czekaj! Złóż swoje CV

oferujemy

  • stałe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 2500 na rękę + premie miesięczne (275 zł brutto )
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta MultiSport, wczasy pod gruszą, bony świąteczne)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • pracę od zaraz

zadania

  • obsługa maszyn
  • samodzielna realizacja zleceń wg kart technologicznych i planu produkcji
  • bieżąca i końcowa kontrola jakości wytwarzanego produktu

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego bądź mechanicznego
  • minimum półrocznego doświadczenia na stanowisku samodzielnego Operatora w firmie produkcyjnej