operator/ka maszyn, mikołów

lokalizacja
mikołów, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna biela+48 661302959
numer referencyjny
/468/09/2020/KB - 65739

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? A może wręcz przeciwnie - nie masz doświadczenia ale chcesz spróbować swoich sił w nowym zawodzie? Wyślij nam swoje CV - skontaktujemy się z Tobą!

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową(odprowadzane składki, płatny urlop),
  • praca w systemie 2 zmianowym w godzinach 6-14 oraz 14-22,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).

zadania

Prace produkcyjne przy powstawaniu folii meblowych

  • proste prace montażowe,
  • obsługa maszyn szlifierskich,
  • wstępna kontrola jakości.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym od zaraz,
  • chęci do podjęcia współpracy na dłuższy okres.