operator/ka produkcji, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

karolina sztaba+48 667955994
numer referencyjny
/255/08/2020/KS - 65078

opis stanowiska

Poszukujesz pracy od zaraz? Mamy idealną ofertę. Pracuj w firmie z branży motoryzacyjnej zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych i produkcją filtrów powietrza.

oferujemy

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • pakiet dodatków RandstadPlus: karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie (aż 4000 obiektów sportowych na terenie całej Polski, z możliwością korzystania z siłowni, basenu lub zajęć fitness); atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, pizzeriach i kawiarniach
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • współpraca z mechanikami i pracownikami produkcji
  • przestrzeganie zasad BHP
  • utrzymanie w należytej czystości miejsca pracy

oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie zawodowe/średnie
  • dyspozycyjność, elastyczność, gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym