operator/ka produkcji, tychy

kontakt w randstad
amadeusz bański - 605262394, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
tychy, śląskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/50/06/2018/AB - 51757

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla jednego z naszych Klientów, producenta elementów gumowych dla branży automotive, poszukujemy:

Operatorów/ek produkcji

Miejsce pracy: Tychy

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w strukturach firmy
  • atrakcyjną stawkę podstawową 17 zł brutto za godzinę pracy na pierwszej zmianie
  • stawkę 18 zł brutto za godzinę pracy na drugiej zmianie oraz 19,52 zł brutto za godzinę na trzeciej zmianie
  • pakiet premii po okresie próbnym łącznie nawet 1700 zł brutto
  • prace w systemie 3 zmianowym 6.00 - 14.00 , 14.00 - 22.00 oraz 22.00 - 6.00
  • możliwość pracy w nadgodzinach oraz soboty
  • pakiet Randstad Plus (dofinansowana karta sportowa i opieka medyczna oraz zniżki na zakupy online)
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego PZU

zadania

  • praca przy produkcji elementów dla branży automotive - obsługa maszyn wulkanizacyjnych do produkcji uszczelek
  • wstępna kontrola jakości produktu gotowego
  • pakowanie produktu gotowego
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia stałej pracy
  • zaangażowanie
  • punktualność
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane