operator/ka wózka widłowego, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna rembelska+48 697503042
numer referencyjny
/553/04/2019/AR - 58149

opis stanowiska

Lubisz wyzwania? Masz doświadczenie w pracy na wózku widłowym lub chcesz je zdobyć?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy u Naszego nowego Klienta!

Aplikuj do nas już dziś lub wyślij SMS o treści PRACA MAGAZYN pod numer 697 503 042 - a my oddzwonimy.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, odprowadzane składki)
  • atrakcyjną stawkę godzinową i premie,
  • pracę dla lidera w branży produkcji spożywczej,
  • pracę w systemie 3 - zmianowym,
  • zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury Klienta,
  • benefity: dostęp do automatów z produktami spożywczymi oraz bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).

zadania

  • praca w magazynie dużej firmy produkcyjnej z branży spożywczej,
  • obsługa wózka widłowego.

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny)