operator/ka wózka widłowego, zalesie małe

lokalizacja
zalesie małe, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

martyna stonawska+48 725233089
numer referencyjny
/55/11/2020/MS - 66461

opis stanowiska

Masz uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie jako magazynier?

Aplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści “PRACA BOLSIUS” na numer 725-233-089 - oddzwonimy do Ciebie!

oferujemy

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą Bolsius,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek za pracę w systemie zmianowym,
  • nagrody jubileuszowe,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • bezpłatny transport do pracy z: Krotoszyn, Pakosław, Pogorzela, Pudliszki, Zduny (możliwe są inne kierunki w zależności od ilości chętnych).

zadania

  • przyjmowanie komponentów na stan magazynowy,
  • sprawdzanie zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami,
  • komplementacja materiałów do wydania na produkcję,
  • przygotowanie i obsługa wysyłek wyrobów gotowych do klienta,
  • rozładunek i załadunek towarów,
  • kontrolowanie stanów magazynowych.

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na magazynie w firmie produkcyjnej lub logistycznej,
  • wykształcenia zawodowego lub średniego (mile widziane kierunki techniczne)
  • uprawnień na kierowanie wózkami widłowymi,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej lub w systemie 4-brygadowym,
  • mile widziana znajomość angielskiego.