operator/operatorka - rekrutacja zdalna, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

karolina sztaba+48 667955994
numer referencyjny
/414/03/2020/AP - 63316

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która jest jedną z wiodących światowych dostawców osłonek na wędliny. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy operatorów i operatorek maszyn. Prowadzimy rekrutacje telefoniczne!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • nawet do 25% premii
  • gwarancję cyklicznych podwyżek wynagrodzenia
  • uczestnictwo w szkoleniach rozwijających i podnoszących kompetencje
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do Karty Multisport, dofinansowania do ubezpieczenia na życie)

zadania

  • obsługa maszyn w ramach procesu produkcyjnego
  • ustawianie zleceń produkcyjnych (przezbrajanie)
  • uzupełnianie oraz kontrola prawidłowego obiegu dokumentów
  • odbiór i pakowanie gotowych produktów.

oczekujemy

  • gotowości do pracy na 3 zmiany
  • mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • mile widziane wykształcenie techniczne-mechaniczne