operatorów wózka widłowego z udt, biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
23.00 za godzinę

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

małgorzata paszta+48 605133035
numer referencyjny
/283/01/2020/KK - 62259

opis stanowiska

Jeśli masz uprawnienia do obsługi wózka widłowego, to zgłoś się do nas!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • na terenie zakładu miejsce do odpoczynku ( pokój gier )
  • nowoczesny zakład pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej z możliwością przejścia do klienta
  • innowacyjną inwestycję zarówno w pracowników jak i w zakład
  • najnowocześniejszą technologię pracy
  • pracę na terenie BISKUPIC PODGÓRNYCH
  • i najważniejsze DARMOWY TRANSPORT: Boguszów Gorce, Wałbrzych, Strzegom, Świdnica, Świebodzice, Nowa Ruda, Dzierżoniów Bielawa

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym potwierdzone egzaminem UDT
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACOWNIK MAGAZYNU” z Twoim imieniem pod numer telefonu 605133035 a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.