operatorzy maszyn produkcyjnych, grudziądz

lokalizacja
grudziądz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

milena woźnicka+48 605 305 806
numer referencyjny
/285/05/2019/MW - 58467

opis stanowiska

Masz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych? Chcesz zmienić pracę lub poszukujesz nowego zatrudnienia? Zgłoś się do nas, pokierujemy Cię w stronę lepszej pracy!

oferujemy

  • atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie,
  • comiesięczną premię uznaniową maksymalnie do 970 zł brutto,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • przyuczenie do pracy na stanowisku,
  • pracę w dużej firmie produkcyjnej,
  • szereg benefitów dla Pracowników (m.in. prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, szkolenie wewnętrzne, imprezy integracyjne).

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • ustawianie maszyn,
  • dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji,
  • kontrola jakościowa wyprodukowanych wyrobów.

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych (minimum pół roku),
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • dokładności, sumienności.