operatorzy produkcji, włocławek

lokalizacja
włocławek, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

milena woźnicka+48 605 305 806
numer referencyjny
/14/11/2018/MW - 54883

opis stanowiska

Chcesz zmienić pracę? Masz uprawnienia na wózki widłowe? Pomożemy Ci złapać lepszą pracę! Szukamy operatorów produkcji do pracy we Włocławku na terenie ANWILU.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z długą perspektywą zatrudnienia
  • pracę w dogodnej lokalizacji we Włocławku - teren Anwilu
  • wynagrodzenie 2500 brutto miesięcznie
  • dodatkowe premie
  • możliwość skorzystania z benefitów tj. karta sportowa, pakiet medyczny czy zniżki na rozrywkę

zadania

  • obsługa wózka widłowego oraz maszyn produkcyjnych
  • prace produkcyjne i magzynowe
  • obsługa urządzeń recyklingu krzemionki
  • trzymanie w czystości obszarów produkcyjnych

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • ukończonego kursu na wózki widłowe
  • uprawnień do obsługi transportu bliskiego (suwnice, wciągniki, wciągarki), uprawnienia SEP - MILE WIDZIANE