operatorzy wózka widłowego - magazyn w piątku, stryków

lokalizacja
stryków, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
26

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

patrycja benewenturska+48 603207003
numer referencyjny
/119/10/2017/PB - 47011

opis stanowiska

Interesuj Cię praca na magazynie? Zawsze chciałeś/-aś rozwijać się w tej dziedzinie, ale brak Ci pierwszego doświadczenia? Dla Nas to nie problem. Zgłoś się już dziś a my wszystkiego Cię nauczymy!

Aktualnie poszukujemy dla jednego z klientów, pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego.

Miejsce pracy - Piątek - magazyn Leroy Merlin

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową (praca na stałe!)

- atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową (nawet 21 zł/brutto)

- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta po pozytywnej ocenie pracy (już po 3 miesiącach!)

- program poleceń pracowniczych - 100 zł za każdą osobę

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

- praca w miłej atmosferze

- opieka konsultanta na terenie zakładu

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- załadunki i rozładunki samochodów dostawczych

- pobieranie i lokowanie materiałów

- kompletacja zamówień

- przyjęcia towaru

- praca ze skanerem

Od przyszłych kandydatów wymagamy:

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz w systemie 1,2 bądź 3 zmianowym

- uprawnień wydanych przez UDT

Zadzwoń i dopytaj o szczegóły

Wyślij SMS o treści "MAGAZYN" a na pewno oddzwonię

Patrycja 603 207 005

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).