opiekun klienta w placówce bankowej, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Bankowość
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

olga lekh+48 697 170 376
numer referencyjny
/544/06/2019/OL - 59464

opis stanowiska

Interesuje Cię świat finansów i bankowości? Dołącz do naszego klienta - międzynarodowego banku! Jeżeli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucji bankowej i płynnie posługujesz się językiem angielskim również w świecie bankowości to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku według najwyższych standardów
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • możliwość pracy w wielokulturowej organizacji
  • możliwość zdobycia doświadczenia i nabycia nowych umiejętności

zadania

  • dokładne i skuteczne procesowanie wszystkich transakcji zgodnie z obowiązującymi zasadami i procedurami
  • świadczenie usług dla klientów (przyjmowanie depozytów, płatności, czeków pieniężnych, wypłacanie oszczędności itp.)
  • ochrona operacji bankowych poprzez zachowanie poufności informacji
  • reprezentowanie banku w sposób, który utrzymuje i poszerza pozytywne relacje ze wszystkimi klientami, potencjalnymi klientami i współpracownikami banku
  • przyczynianie się do realizacji celów działu i firmy

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (finanse, bankowość, ekonomia)
  • biegła znajomość języka angielskiego i polskiego
  • podstawowa znajomość komputera i sprzętów biurowych
  • nastawienie na zadowolenie klienta