outsourcing development manager, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/763/03/2021/AR - 69217

opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy doświadczonego  menedżera, który będzie na samodzielnym stanowisku odpowiadał za sprzedaż i promocję outsourcingu procesu (https://www.randstad.pl/dla-pracodawcy/outsourcing-procesow/ ). Szukasz pracy w dużej organizacji, która zadba o Twój rozwój? Porozmawiajmy!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • półroczny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)
  • pracę z zdalną, poza wyjazdami na spotkania z klientami czy sporadycznymi wizytami w biurze
  • pracę u lidera w branży
  • mocno samodzielne stanowisko, nie związane z zarządzaniem zespołem

zadania

  • aktywne działania sprzedażowe wśród dużych klientów z całej Polski
  • kontakt telefoniczny, spotkania zdalne oraz osobiste z klientami
  • budowanie relacji z klientami oraz promowanie usługi outsourcingu procesów
  • współpraca z zespołem odpowiedzialnym za wdrożenie usługi i działania operacyjne

oczekujemy

  • min. 2 lat doświadczenia na stanowisku sprzedażowym managerskim w firmie oferującej outsourcing procesów (same usługi rekrutacyjne będą niewystarczające)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • czynnego prawa jazdy
  • otwartości na częściowo mobilną pracę
  • dojrzałości biznesowej oraz samodzielności
  • umiejętności negocjacyjnych, wywierania wpływu
  • doświadczenia w wykorzystywaniu programu Excel