p2p team leader z hiszpańskim, katowice

kontakt w randstad
żaneta musiał- 693-503-233, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
katowice, śląskie
obszar
finanse / ekonomia
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/132/06/2018/MB - 51845

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w dziale finansowym oraz w zarządzaniu zespołem? Lubisz wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na tworzenie procesów w firmie?Zgłoś się do nas!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę stałą
  • możliwość indywidualnego rozwoju w ramach globalnego zespołu
  • rozpoczęcie kariery w otwartym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

zadania

  • prowadzenie i zarządzanie zespołem P2P
  • zarządzanie przenoszeniem operacji z Hiszpanii do Polski
  • zapewnianie wysokiej jakości świadczenia usług klientom P2P
  • dotrzymywania terminów miesięcznych / rocznych procesów zamykania rachunków
  • zastosowanie niezbędnych kontroli finansowych i zgodności w procesach P2P
  • współpraca z zespołem ds. podatków w celach związanych z podatkiem VAT i Intrastat oraz z zespołem centralnej księgowości ds. audytu i ustawowych informacji o koncie

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • 2 lat doświadczenia jako lider zespołu w dziale finansowym
  • biegłej znajomości języka angielskiego i hiszpańskiego
  • doskonałych umiejętności interpersonalnych
  • umiejętności prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • umiejętności analitycznych i rozwiązywania problemów
  • bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych
  • umiejętności obsługi komputera, w tym systemów rachunkowości, arkuszy kalkulacyjnych i edytorów tekstu
  • 5 lat doświadczenia w pełnym cyklu AP