pakowacz / ka - bezpłatny transport, racibórz

lokalizacja
racibórz, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

katarzyna owczarczyk+48 697504647
numer referencyjny
/594/07/2018/KO - 53044

opis stanowiska

ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS O TREŚCI "PRACA RACIBÓRZ" NA NUMER

697 503 042

A MY ODDZWONIMY! :)

oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego
  • terminowe wynagrodzenie!
  • bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy,
  • tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych

trakcji).

zadania

  • pakowanie i kontrola szczelności i estetyki produktów,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • utrzymanie w należytej czystości miejsca pracy,
  • obsługa kartoniarki oraz etykieciarki,
  • dowóz opakowań,
  • etykietowanie palet z wyrobem gotowym

oczekujemy

  • zdolności manualnych,
  • chęci podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • motywacji do pracy