pakowacz/-ka, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/228/04/2020/IP - 63523

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której zdobędziesz doświadczenie zawodowe jako pakowacz/pakowaczka?

Poszukujesz pracy w firmie, w której dużą uwagę przywiązuje się do dobrej atmosfery w pracy, a oczekiwania i obowiązki są jasno określone?

Proponujemy Ci pracę w firmie, w której szanuje się współpracowników, nowi pracownicy przechodzą program wdrożeniowy (szkolenia), panuje miła i przyjazna atmosfera.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, itp.)
  • zatrudnienie na 3/4 etatu z możliwością dopracowania 100% etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie 16,80 PLN, po 3 miesiącach 18,67 PLN brutto
  • wysoki dodatek za pracę w nocy - 9,27 PLN brutto do każdej godziny
  • liczne premie i bonusy
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
  • odzież robocza wydana przez firmę
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad.

zadania

  • praca na ostatnim etapie produkcji - pakownia
  • pakowanie towaru
  • składanie i etykietowanie kartonów
  • kontrola jakości
  • czynności czyszczące - mycie maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • zaangażowanie i duża motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej, 4-brygadowej
  • otwartość do pracy na 3/4 etatu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane