pakowacz / operator produkcji, bytom

lokalizacja
bytom, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
doświadczenie
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

joanna janowska+48 501 331 571
numer referencyjny
/714/10/2017/AD - 47655

opis stanowiska

Masz doświadczenie na produkcji? Masz uprawnienia UDT na wózek widłowy? Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie ofertę pracy tuż obok! Pracuj u najlepszego pracodawcy, lidera w branży!

Zainteresowany? Aplikuj lub zadzwoń i umów się na rozmowę! 501331571.

oferujemy

  • pracę w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
  • zdobywanie doświadczenia,
  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość przejścia w struktury firmy,
  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej,
  • konto na Randstad Plus (wykupienie zniżek do kina, na kręgle, restauracji, na zakupy),
  • opiekę konsultanta przez cały okres zatrudnienia.

zadania

  • kierowanie wózkiem jezdniowym (widłowym) niskiego składu,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • kontrola parametrów maszyn produkcyjnych oraz kontrola jakości,
  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy.

oczekujemy

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi niskiego składu,
  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do pracy oraz zdobywania doświadczenia,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • zdolność organizacji czasu pracy.