pakowacz słodyczy [rekrutacja prowadzona online], bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta grzebieniak+48 501330895
numer referencyjny
/50/05/2020/MG - 63603

opis stanowiska

Piękne, owocowo-czekoladowe zapachy w pracy, możliwość degustacji wyrobów firmy i praca na umowę! Aplikuj, póki są jeszcze wolne miejsca!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, ubezpieczenie)
  • pracę w systemie 3-zmianowym (5:40-13:40, 13:40-21:40, 21:40-05:40) lub 4-brygadowym
  • wynagrodzenie: 2600zł brutto + ok. 500 zł premii za pracę w systemie brygadowym
  • lokalizacja: Osowa Góra (dojazd np. autobusem nr 77)
  • atrakcyjny system benefitów dla naszych pracowników: zniżki, karta sportowa, dodatkowa opieka medyczna

zadania

  • pakowanie słodyczy
  • dbanie o stanowisko pracy

oczekujemy

  • aktualnych badań sanepidowskich WARUNEK KONIECZNY
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (5:40-13:40, 13:40-21:40, 21:40-05:40) lub 4-brygadowym