pakowacz słodyczy, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anna kujaczyńska+48 501327769
numer referencyjny
/534/10/2018/AK - 54692

opis stanowiska

Wolne weekendy! Atrakcyjne wynagrodzenie, praca w miłej atmosferze. To wszystko czeka na Ciebie jeśli zaaplikujesz!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, ubezpieczenie)
  • pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami
  • wynagrodzenie: 14,50 zł/h brutto
  • zatrudnienie od zaraz
  • lokalizacja: Osowa Góra (dojazd np. autobusem nr 77)
  • pracę w systemie 3 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • atrakcyjny system benefitów dla naszych pracowników: zniżki, karta sportowa, dodatkowa opieka medyczna

zadania

  • pakowanie słodyczy
  • dbanie o stanowisko pracy

oczekujemy

  • aktualnych badań sanepidowskich
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)

Oferta Cię zainteresowała? Aplikuj internetowo/ wyślij sms o treści "Słodycze" lub dzwoń pod numer 501327769 lub 605124720