pakowacz wafelków, cieszyn

lokalizacja
cieszyn, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

magdalena ficek+48 605302604
numer referencyjny
/456/09/2020/MF - 65724

opis stanowiska

Jesteś fanem słodyczy? Miej swój udział w produkcji pysznych wafelków!

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy u naszego Klienta, firmy produkującej znane i lubiane słodycze. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy

  • stawkę godzinową 16,48 zł/h brutto, a już po 3 miesiącach możliwość podwyżki na 18,03 zł/h brutto
  • do 12% premii
  • dodatki za pracę w święta (100%) i niedziele (120 zł za 12h lub 80 zł za 8h)
  • co miesiąc premia o wartości 60 zł (po przepracowaniu min. 120h)
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
  • możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach

zadania

  • pakowanie słodyczy
  • obsługa automatu pakującego

oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (nie musi być aktualna - podczas badań zostanie podbita)
  • rocznego doświadczenia na produkcji - warunek konieczny
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym (2/2 – 2 dni pracujące po 12h i 2 dni wolnego)