pakowacz, tuczno

lokalizacja
tuczno, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

joanna czeszejko+48 669969866
numer referencyjny
/205/05/2020/JC - 63721
klient
Ludwig Czekolada Sp.z o.o.

opis stanowiska

Czujesz się dobrze w prostych pracach produkcyjnych? Charakteryzuje Cię spryt i spostrzegawczość? Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy. Podejmij pracę w fabryce czekolady Ludwig!

oferujemy

  • docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, opłacone składki ZUS),
  • pakiet benefitowy m.in. karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy, do restauracji, kin itp.,
  • przyjazną atmosferę pracy i opiekę konsultanta,
  • zdalny proces rekrutacyjny (prowadzimy rekrutacje telefonicznie).

zadania

  • pakowanie i kontrola jakości wyrobów czekoladowych,
  • zgłaszanie niezgodności pracy maszyn,
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (w godzinach 7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00),
  • samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzanych obowiązków,
  • podstawowej znajomości zasad utrzymywania higieny,
  • punktualności,
  • książeczka sanepidu będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację przez formularz lub kontakt telefoniczny.